המלצות

ד"ר עופרה שחם מעבירה סדנאות וקבוצות מקצועיות בתחום הטיפול המשפחתי.בעת היותי מנהלת ריפוי בעיסוק ילדים בשרותי בריאות כללית מחוז תל אביב הזמנו את עופרה להעברת סדנה של מספר מפגשים הכוללים הדרכה וליווי הצוות הטיפולי. הצוות נתרם מסדנאות אלו באופן יוצא דופן! נקודת ההסתכלות על הקשרים בתוך המשפחה, על היכולת של כל אחד מהמטפלים להעצים את ההורים כך שכוחות אלו יקדמו את התפקוד של הילד – באו לידי ביטוי באופן מיידי בשטח. מעבר לכך כל אחת מהמטפלות נתרמה מהסדנה גם באופן אישי. זו הייתה חוויה מקצועית מעצימה.
תודה לך עופרה

יהודית איתן, שירותי בריאות כללית
Dear Ofra,
Thank you very much for your informative and well organized presentation! You are clearly passionate about your work and you bring that feeling to your teaching. We wish you continued success in reaching out to spread your method. It is one that we can all learn from and that clients would surely benefit from!
Wishing you all the best,

Deena Mendlowitz, M.S.W. Educational Coordinator Family Institute of Neve Yeruashalyim
במסגרת הקורס "משפחת המטופל" בהנחייתה של עופרה – במרכז פסג"ה במודיעין, התודעתי לתכנים חשובים הנוגעים למטופל ולמשפחתו. לצד התרומה המקצועית, זכיתי לחוויה אישית משמעותית באמצעות התכנים שעובדו בעבודת הסיום שעסקה במשפחה האישית הגרעינית. עבודה זו איפשרה לי לגעת בתכנים הנוגעים למשפחתי, לדפוסים בין דוריים, שבחלקם היו סמויים ממני ונראה לי, שאלמלא הקורס לא הייתי נחשפת אליהם.
אני מכירה תודה עמוקה לעופרה על הקורס הזה אשר ממשיך להדהד בחיי.

ציפי כהן, מטפלת באומנות, משרד החינוך
שלום עופרה,
רציתי לומר שהקורס היה מצויין, נהניתי ממנו מאוד, הרגשתי שזה נתן לנו נקודת מבט נוספת לטיפול שהיא מאוד חשובה (אם לא 'ה'חשובה).רק בשנה האחרונה יכולתי להיכנס יותר לנעליים של ההורים ולהבין אותם והקורס חידד לי נקודות שכבר עלו מתוך השטח והוסיף עליהן.

הדס, האוניברסיטה העברית
עופרה שלום.
אני רוצה בשנית להודות לך על סדנה נפלאה! העברת אותה במקצועיות רבה, אנושיות ורגישות, תוך מתן כבוד לכל המשתתפים. אני בטוחה שהתכנים והחוייה האישית שעברתי ילוו אותי להמשך חיי המקצועיים והאישיים.
תבורכי!!

איילת, בית לוינשטיין
אני חושבת שהקורס "משפחת המטופל" הוא קורס חובה לכל איש מקצוע טיפולי שבא במגע עם משפחות המטופל, שממנו יצאתי עם תובנות שילוו אותי לאורך כל הדרך הן בחיי האישיים והן במקצוע שלי כמטפלת.

בר, אוניברסיטת תל אביב
קודם כל המרצה- אישיות להעריץ! ואח"כ הנושאים החשובים שעלו והמקום הגדול שניתן לנו ולתובנות שלנו

שרון, שירותי בריאות כללית
הראיונות עם בני משפחתי ועיבודם היו לי מתנה גדולה ומשמעותית. תודה. תודה . תודה. בתודה ובברכה,

לילך, אגף השיקום משרד הביטחון
 
ד"ר עופרה שחם, מתחם שרונה, תל אביב     
טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול פרטני
Facebook